Yılbaşı İçin 5 Mum Dekoru Önerisi

Yılbaşı İçin Mum 5 Dekoru Önerisi sadece yılbaşı zamanı için değil, çeşitli eğlence etkinliklerinizde de bu Mum Dekorasyon Fikirleri çok işinize yarayacaktır.

Yılbaşı İçin Mum 5 Dekoru Önerisi

Evlerinize yapabileceğiniz en hoş dekorasyonlar arasında mumlar yer alıyor. Çeşitli objelerle süsleyerek evinizi neşelendirebileceğiniz mum dekorasyon fikirlerinden hoşunuza gidenleri evinize uygulayın.

1. Tarçın Çubuğu İle Mum Dekorasyonu

Yılbaşı İçin Mum 5 Dekoru Önerisi

Tarçın çubuğu hoş kokusu ve otantik görünüşleriyle, dekorasyon fikirlerinin vazgeçilmez parçalarıdır. Vanilya esanslı mumun etrafına saracağınız tarçın çubukları, mum yandığı zaman onun ısısıyla kokularını ortama bırakacaklardır. Evinizde muhteşem bir vanilya tarçın aroması olmasını istemez misiniz?

2. Yosunlarla Mum Dekorasyonu

Yılbaşı İçin Mum 5 Dekoru Önerisi

Bu yosunlar özellikle çam ağaçlarının gövdelerinde ve kayaların üstlerinde sık bulunabilir. Oradan toplayıp dekoratif objelerinizde kullanabilirsiniz. Çiçekler gibi hemen solma özellikleri yoktur uzun süreler boyunca yeşil renklerini korurlar ve doğal görünüşleriyle her dekorasyona yakışırlar.

3. Beyaz Dekorasyon Sevenlere

Yılbaşı İçin Mum 5 Dekoru Önerisi
Sadelikten yana olanlar ve beyaz dekorasyon sevenler için, sade objelerle yumuşak çizgilerde yeni yıl dekorasyonu oluşturabilirsiniz. Bu tarz dekorasyonlar hem göz yormayacak, hem de evinizde güzel bir ambiyans oluşturacaktır.

4. Kartondan Yılbaşı Dekorasyonları

Yılbaşı İçin Mum 5 Dekoru Önerisi

Sahte mum ışıkları kullanarak minik karton evlerin içinde yanıp sönen güzel bir görüntü elde edebilirsiniz. Dilerseniz bu kartondan evleri istediğiniz gibi renklendirip, yeni yıl heyecanınızı yansıtabilirsiniz.

5. Cupcake Mum Dekorasyonu

Yılbaşı İçin Mum 5 Dekoru Önerisi

Yılbaşı İçin Mum 5 Dekoru Önerisi yazımızda son olarak basit ve sevimli bir mum dekorasyon fikri daha veriyoruz. Kağıt bardaklar, yosun ve bulursanız küçük çam kozalakları ile hazırlayabileceğiniz bu dekorasyonda da kullandığınız kağıt bardakları renkli kağıtlarla kaplayabilir ya da beyaz kağıtla kaplayıp, üstüne sevdiğiniz resimleri çizebilir hatta isim yazarak konuklarınıza da hediye edebilirsiniz.

Loading Facebook Comments ...

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir