Ünlü Akrobat Wu Yongning Gökdelenden Düştü

Ünlü Akrobat Wu Yongning Gökdelenden Düştü gösteri yaptığı gökdelenin 62. katından düşerek hayatını kaybetti. Kız arkadaşı akrobatın Kasım ayında öldüğünü teyit etti.

Ünlü Akrobat Wu Yongning Gökdelenden Düştü

Ünlü Akrobat Wu Yongning Gökdelenden Düştü Çinli meşhur akrobat Wu Yongning in sosyal medya hesaplarında milyonlarca takipçisi bulunuyordu. Fakat takipçileri Kasım ayından bu yana ünlü akrobat Wu Yongning den haber alamıyordu. 26 yaşındaki akrobat genelde Weibo sitesinden paylaşımlarda bulunurdu, fakat uzun süre haber alınamayınca, akrobat Wu Yongning in 8 kasımda gösteri sırasındaki düşüşünde yaşamını yitirdiği, akrobatın kız arkadaşı tarafından teyit edildi.

Ünlü Akrobat Wu Yongning Gökdelenden Düştü

Ortaya çıkan video görüntüleri Wu Yongning in son akrobat gösterisi olmuştu. Bu gösteride otelin reklamı için 62. katta akrobatlık yapıyordu ve ne olduysa o an oldu. Ünlü akrobatın gösterisi elleri ile kendini geri çekememesi sonucu aşağı düşmesiyle son buldu. Gösteri için 15 bin dolar alacak olan akrobat Wu Yongning bu gösteriyi yakında evlenecek olduğu için kabul etmişti.

Ünlü Akrobat Wu Yongning Gökdelenden Düştü Videosu

Loading Facebook Comments ...

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir