Ruhunuzu Dinlendirecek Zen Temalı Bahçe Dekorasyonları

Zen Temalı Bahçe Dekorasyonları bol yeşil bitkilerin olduğu, taş yollar, belki süs havuzları, ilginç dekoratif ürünlerle kendi tarzınıza hitap edebilen ve orada olduğunuzda mutlu olacağınız alanlar hazırlamaktır. Zen inanışının temelinde de ruhu arındırmak ve dinlendirmek olduğu için kendine ait bahçeleri olanlar da israf etmesin, bakımsız bırakmasın, güzel dekorasyonlarla bahçeye hayat versin.

Ruhunuzu Dinlendirecek Zen Temalı Bahçe Dekorasyonları

1. Işıklandırmanın Gücü

Zen Temalı Bahçe Dekorasyonları

Fenerler ve mumlar ortama çok güzel mistik bir hava katabiliyor.

2. Yeşil ve Ahşap

Zen Temalı Bahçe Dekorasyonları

Ahşap platformlar açık havada da ortamlara bambaşka bir atmosfer getirebiliyor. Bahçe için olan ahşaplardan hazırlanmış platformlarla farklı etkiler yaratabilirsiniz.

3. Egzotik Btikleri

Zen Temalı Bahçe Dekorasyonları

Daha ılık ve sıcak iklime sahip bir yerde yaşıyorsanız, bahçenizde cüce palmiye, muz ağacı gibi egzotik bitkilere yer ayırabilirsiniz.

4. Bol Işıklandırma, Bitkiler ve Heykelcikler

Zen Temalı Bahçe Dekorasyonları

Bir zen bahçesi elbet bu şekilde de görünebilir. Kendi içinde bir oluşumla dışarıdan görülmeyecek şekilde dizayn edilip, bitkilerle çevrilmiş ve etnik ışıklandırma sağlanmış mekanda siz dilerseniz daha farklı dekoratif ürünler de tercih edebilirsiniz.

5. Veranda Tarzı Bahçe Dizaynı

Zen Temalı Bahçe Dekorasyonları

Tam bir veranda da sayılamayacak üstü kapatılmış bir bahçe konumundaki mekanda, ahşap zemin ve eskitilmiş tarzda mobilyalar dikkat çekiyor. Yine çevrede egzotik bitkileri görebilirsiniz. Zen Temalı Bahçe Dekorasyonları fikir açısından sizi etkilese de son nokta sizin hayal gücünüze kalmış olacaktır.

Loading Facebook Comments ...

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir