Münir Özkul Vefat Etti Mahmut Hocayı Kaybettik

Münir Özkul Vefat Etti Mahmut Hocayı Kaybettik Yeşilçam’ın kendine has oyuncularından Münir Özkul 93 yaşında hayata veda etti. Geçmiş zamanlarda pek çok site ve sosyal medya hesaplarında hayatını kaybettiğine dair yalan haberleri defalarca yayınlanan nam-ı diğer “Mahmut Hoca“yı kaybettik.

Münir Özkul Vefat Etti Mahmut Hocayı Kaybettik

Münir Özkul Vefat Etti Mahmut Hocayı Kaybettik

Münir Özkul Vefat Etti Mahmut Hocayı Kaybettik Yeşilçam’ın değerli oyuncularından birini daha kaybettik. Sosyal medya hesaplarından birçok ünlü çok sevdikleri Mahmut Hoca karakterini canlandıran Münir Özkul için baş sağlığı mesajları paylaştı. İşte bu mesajlardan bazıları;

Uğur Dündar

Sinema ve tiyatromuzun dünya çapındaki oyuncularından, büyük usta Münir Özkul‘u kaybettik.
Allah rahmet eylesin, geride bıraktığı yakınlarına ve sevenlerine sabır versin.

Zafer Algöz

Münir Özkul vefat etti..Her sene “öldü”diye yalan haber yapan akbabalar gözünüz aydın..Mahmut Hocamız da gitti..

Tarkan
Münir Özkul… Biz onu çok sevdik çok. Başımız sağ olsun. Nur içinde yatsın.

Işın Karaca
İnsanın inanası gelmiyor.. Mekanın cennet olsun büyük usta.. İlişkimiz ne güzeldi. Ağlatırken güldürdün. Gülerken ağlattın.. Ama hikayemizin sonu hep mutlu biterdi.. Teşekkürler büyük usta..

Münir Özkul Vefat Etti Mahmut Hocayı Kaybettik

Acun Ilıcalı
Sinemamızın efsane ismi, değerli sanatçı Münir Özkul’un vefatından büyük üzüntü duydum. Kendisine Allah’tan rahmet, tüm sevenlerine başsağlığı diliyorum.

Hadise
Büyük usta Münir Özkul‘a Allah’tan rahmet diliyorum… Güle güle Mahmut hoca

İbrahim Tatlıses
Yeşilçam’ın koca çınarı, büyük usta Münir Özkul’u kaybettik, çok üzgünüm… Ailesinin, sevenlerinin ve sinemamızın başı Sağ olsun… ALLAH rahmet eylesin, mekanı cennet olsun…

Göksel Arsoy: Münir Özkul Bakırköy’de bizlerin ağabeyiydi. Hem sinema hem sahne hem de tiyatroda sanatıyla kendini ispat etmiş çok önemli bir oyuncuydu. O bizlere Bakırköylü Sanatçılar Derneği’nde daima önderlik etti. Bizlere sanatın en güzel, en şık ve büyük saygı duyulması icap eden bir nesne olduğunu işledi. Birçok filmde beraber oynadık. Dolasıyla onun hakkında konuşacak en etkili bir insan benim. Çok üzüldüm fakat şöyle de düşünüyorum. Sevgili ağabeyim çok çekti, uzun yıllardır yatıyor. Allah böyle istedi, Allah rahmet eylesin. Bu arada şunu da söylemek istiyorum. Maalesef Yeşilçam’dan giden bu büyük sanatçıların yerleri dolmadı, onların çapında bu kıymette oyuncular gelmedi. Buda ayrı bir üzüntü. Işıklar içinde yatsın, Allah gani gani rahmet eylesin.

Loading Facebook Comments ...

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir