Kenan Işık için Çok Çekiyor Diye Konuştu

Kenan Işık için Çok Çekiyor Diye Konuştu geçtiğimiz günlerde sosyal medyada yayınlanan öldü haberlerinden sonra, ailesi ve yakınları açıklama yaparak böyle bir şey olmadığını belirtmişlerdi. Bu yalan haberlerin sürekli yayınlanması yakınlarını tekrar tekrar üzüyor.

Kenan Işık için Çok Çekiyor Diye Konuştu

 

Kenan Işık için Çok Çekiyor Diye Konuştu

Haldun Dormen’ in evine konuk olan Gizem, evin her köşesini gezdi ve adeta bir antikacı dükkanına benzettiği evi, eşyaları, duvarda boydan boya bulunan maske koleksiyonunu, Haldun Dormen’ in giyim ve çalışma odasını bir bir inceledi. Geçmiş yıllardan, tiyatrodan ve oyunculuktan konu açıldığından, dizileri takip edip etmediğini, ve “dadı” dizisinde rol aldıktan sonra başka dizilerde neden oynamadığını sordu.

Haldun Dormen tiyatrodan dizilere zaman kalmadığı ve dadı dizisinin kapalı alanda çekilmesinden dolayı haftada 2 gün olan çekimlerde daha kolay çalıştığını belirtti. Farklı ortamlarda, farklı saatlerde yapılan dizi çekimlerinin yorucu olabileceği ve tiyatroya ayırdığı zamandan diğer işlere zaman kalmayacağını da ekledi.

Kenan Işık için Çok Çekiyor Diye Konuştu

Haldun Dormen; Kenan Işık Çok Çekiyor Böyle Yaşaması Ne Kadar Doğru Bilmiyorum…

Konu dizideki rol arkadaşı Kenan Işık’ tan açıldığında Haldun Dormen, sosyal medyada çıkan ölüm haberlerine ve Kenan Işık’ ın sağlık durumuna çok üzüldüğünü belirtti. 3 yıldır komada olduğunu ve 2 yıl önce kendisininde ziyaret ettiğinde durumunun çok kötü olduğundan bahsedip, şu cümleleri ekledi;

“Yalnız Kenan Işık çok çekiyor doğal. Etrafı da çekiyor, kendi de çekiyor. Böyle yaşaması ne kadar doğru bilmiyorum. Kimsenin ölümünü istemeyiz de. Zavallı perişan 3 yıldır. 2 sene önce ziyaretine gittim. O zamandan beri aynı. İnsanın beyni işlemeyince Allah kimseye vermesin yaşamasının bir anlamı yok. Göksel Kortay’ın dediğine göre 6 yıl sonra iyileşenler de varmış. Zaman hiç belli olmuyor. İnşallah Kenan’a da öyle bir şey olur.”

Bir süre yoğun bakım altına kalıp, daha sonra tedavi için Almanya’ ya götürülen Kenan Işık’ ın durumu ise aynı şekilde ve tedavisine devam ediliyor.

Loading Facebook Comments ...

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir