İstinyepark’ta Yataklı Sinema Keyfi

İstinyepark’ta Yataklı Sinema Keyfi ile artık sinemaya gittiğinizde yatarak film izleme keyfini yaşayabileceksiniz. Güney Koreli “CJ CGV” İstinyapark’taki sinema salonunu satın alınca, baştan aşağı yenileme kararı ile ortaya değişik bir şey çıkardı.

İstinyepark'ta Yataklı Sinema Keyfi

İstinyepark’ta Yataklı Sinema Keyfi

İstinyepark’ta Yataklı Sinema Keyfi artık Türkiye’de de yaşanabilecek. Sinema salonunu satın alan şirket, Güney Kore‘de çok yaygın olan yataklı sinema salonu uygulamasını Türkiye’ye taşıdı.

Yataklı sinema salonu içinde keyifle film izlemenin bedelini ise loca başına 150 lira olarak belirlediler.

Yataklı Sinema Salonu

Güney Kore’nin sinema salonu şirketi CJ CGV İstinyepark’taki salonu almak için tam 800 milyon dolar ödedi. Yataklı Sinema Salonu Locaları içerisinde mısır ve içecek sınırsız olarak müşterilere sunuluyor. Bu son derece lüks yataklı sinema salonu içinde film izlerken, reklam ve film arası olmaması da hizmetler arasında gösteriliyor.

İstinyepark'ta Yataklı Sinema Keyfi

Bu Sinema Salonunda Yatarak Film İzlenecek

Yataklı Sinema Salonu Fikri sinemaseverleri de ikiye bölmüş durumda. Bazı kişiler film izlemek için ideal olmadığı kanısına varıp, konunun bir takım müşterilerce farklı yerlere çekilebileceğini düşünürken; diğer yandan film arası bile olmayan ve yatarak film izlenecek bir sinema salonunda uyuyakalma durumlarının da gerçekleşeceğini belirtiyor.

Loading Facebook Comments ...

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir