Game Of Thrones Dizisi Yeni Sezon Fragmanı

Game Of  Thrones Dizisi Yeni Sezon Fragmanı yayınlandı. Geçen yıl dizinin korsan bölümleri gösterim tarihi öncesi arka arkaya internete yayılmıştı.

Game Of  Thrones Dizisi Yeni Sezon Fragmanı

Game Of  Thrones Dizisi Yeni Sezon Fragmanı

Tüm dünyada büyük bir ilgi gören ve her yıl sezon bölümleri heyecanla beklenen “Taht Oyunları” “Game Of Thrones” dizisi için bu yıl radikal bir karar verildi. Her yıl en çok korsan dağıtımı yapılan dizi olan Taht Oyunları, bu yıl HBO kanalında Nisan ayı sonunda gösterimine başlayacak.

Korsan dağılımını engelleme açısından verilen karar doğrultusunda, eleştirmenler için bu kez dizinin erken gösterimi yapılmayacak. Eleştirmenlerde bu yıl diziyi herkes ile aynı anda izleyebilecek.

HBO program başkanı Michael Lombardo’nun Entertainment Weekly’ye söylediğine göre “artık inceleme için kopyalar olmayacak.” Beşinci sezonda olan korsan dağıtımın ardından, bu sezon ile ilgili alınan karar anlaşılır ve kesin bir biçimde.

Game Of  Thrones Dizisi Yeni Sezon Fragmanı

Geçtiğimiz yıl sezon açılışından önce dört bölüm aynı anda korsan olarak tüm internette yayınlanmıştı. Dizinin kanalda yayınlanmasından sonra, korsan şekilde internette yayınlanmasını durdurmak mümkün değil ancak, bu sezon kararlı bir şekilde HBO kanalı diziyi ilk kendileri yayınlamadan korsan dağıtımın olmamasını, dizinin sırlarının açığa çıkmamasını istiyor ve bunun içinde elinden geleni yapıyor.

Tüm dünya, eleştirmenler, hayranlar dizinin altıncı sezon ilk bölümünü 24 nisan günü izleyebilecek. Bu sezonun nasıl geçeceğini merak edenler, Jon Snow‘ un yaşayıp yaşamadığını öğrenmek isteyenler, bu meraklarını gidermek için biraz daha bekleyeceğe benziyor.

Game Of  Thrones Dizisi Yeni Sezon Fragmanı

Dünyanın her yerinden hayranı olan Game Of Thrones dizisinin altıncı sezona ait ilk fragmanı yayınlandı. Fragman ise dizi severlerin merakına merak katmaktan öteye geçmiyor. Hiçbir spoiler içermeyen fragmanda her krallık savaş için büyük bir hızla hazırlık yapıyor gibi görünüyor. Çekimler, oyunculuk ve efektleri muazzam derecede iyi olan dizi, ortaçağ döneminde geçtiği için, dünyanın tarihi mekanlarında, kalelerinde çekimler yapıyor ve bunun için de en çok Avrupa ülkelerini kullanıyor. Şimdiye dek Game Of Thrones‘ un çekim yaptığın Avrupa ülkeleri; Hırvatistan, Fas, İzlanda, İskoçya, Malta , İrlanda, İspanya şeklinde sıralayabiliriz.

Game Of Thrones Dizisinin 24 Nisan Gösterimli Altıncı Sezonuna Ait  Fragmanı

Loading Facebook Comments ...

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir