Doğa Dostu Enerji Üreten Sırt Çantası

Doğa Dostu Enerji Üreten Sırt Çantası kamp ve seyahat tutkunu teknoloji bağımlıları için süper bir ürün. Artık gittiğiniz her yere doğa ile barışık enerjinizi de götürebilirsiniz.

Doğa Dostu Enerji Üreten Sırt Çantası

Doğa Dostu Enerji Üreten Sırt Çantası

Teknolojik aletler hayatımızın vazgeçilmez parçaları, ayrıca şarjları çok çabuk biten telefon, tablet gibi ürünler doğaseverleri gittikleri yerlerde zor durumda bırakıyor. Özellikle internette takılıp, sosyal medya hesapları talan ediliyorsa şarjlar büyük bir hızla tükenebiliyor.

Taşınabilir bataryalarda bir süre ihtiyacı karşılasa da daha sonra onların bile şarj edilmesi gerekiyor. Bu çözüme çare bulan teknolojik platformun ismi “Ibexstore“.

Voltaic markasının solar ürünlerinin satışları Ibexstore da gerçekleşiyor. Voltaic markasının ürünlerinde taşınabilir güneş panelleri yer alıyor ve bunlar büyüklükleri tercihe göre seçilebilen çantalara takılabiliyor. Bu sayede güneş enerjisi ile kendi enerjinizi pratikçe üretebiliyorsunuz.

Doğa Dostu Enerji Üreten Sırt Çantası

Voltaic Solar Paneller Kapalı Havalarda da Kullanışlı

Söz konusu güneş panelleri olduğu için sadece güneşli yaz havalarında bu ürünün kullanılabildiğini düşünmeyin. Kapalı havalarda bile paneller açıkta doğada kaldığında yine enerji depolayabiliyor. Sonra doğada ister dağda, ormanda; isterseniz plajda deniz kenarında olun enerji deponuz hazır durumda, cep telefonu, GoPro ya da tablet gibi özellikle gezginlerin sık kullandığı teknolojik ürünleri şarj edebiliyorsunuz.

Solar paneller çanta ile bütün halde olmadığı için dilerseniz panelleri çıkartıp istediğiniz çanta ile de kullanabilirsiniz. Ibexstore platformunda satılan her bir ürün tamamen doğa dostu, bu da ürünler ve doğaseverler için ayrı bir güzellik. Ürünler enerjilerini doğadan elde ederken, doğaya da zerre zarar vermiyor. Ürünlerin malzemelerinin bütününde geri dönüşümlü materyaller yer alıyor.

Özellikle sırt çantalı gezginler, bu ürünler ile telefonlarını ya da powerbank‘ lerini şarj edebilmek için kafelerde ya da kampinglerde zaman kaybetmeden gezi rotalarına devam edebilirler. Teknoloji hayatın vazgeçilmezi olduğu için ve doğaseverlerin de gerek ihtiyaç ve güven açısından, gerekse fotoğraf ve sosyal açıdan yanlarında taşıdıkları teknolojik ürünleri şarj edebilmeleri büyük bir zorunluluk. Deneyenlerin yorumlarına göre ürünler çok kullanışlı fakat bir nebze doğada daha çok zaman geçiren profesyonel dağcı, kampçılara yönelik olduğu düşünebilir. Çünkü henüz fiyatları bir hayli yüksek. Yinede bütçesini zorlayabilecekler için tavsiye edilebilecek ürünler.

Doğa Dostu Enerji Üreten Sırt Çantası

Sırt çantası boyutlarındaki Converter Solar Backpack ürünün özellikleri

Converter Solar Backpack. 15″ dizüstü bilgisayarınızı alabilecek 17 litrelik ortopedik çantanızda 3,5 Watt güç üreten güneş pili ve 4.000 m Amper harici pil ile her zaman %100 kalın… Dolgulu koruma ile 15″ e kadar dizistü bilgisayar bölümü, küçük elektroniklerin şarjı için ana bölmesi ve 2 iç cep, dizüstü bilgisayar cebi ve ön cep ile çok rahat bir çanta, katlanır küçük yapısı ve geri dönüşümlü PET şişelerden üretilen hafif, UV dayanımlı ve su geçirmez kumaş ile tabletiniz ve küçük dizüstü bilgisayarınızla birlikte günlük eşyalarınız, pil, kablo ve adaptörlere uygun fermuarlı çanta.

Doğa dostu gezginler; sizde bu ürünlere göz atmak ve hatta satın almak isterseniz BURAYA tıklamanız yeterli.

Loading Facebook Comments ...

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir