Ayak Bakımı İçin Bu 2 Malzeme Fark Yaratıyor

Ayak Bakımı İçin Bu 2 Malzeme Fark Yaratıyor ayaklar genel anlamda insan sağlığı üzerinde rol oynayan organlardır. Sadece görüntüsünün güzel olması sağlıklı olduğu anlamına gelmiyor, ayak bakımı önemli bir etken oluşturuyor.

Ayak Bakımı İçin

Ayak Bakımı İçin Bu 2 Malzeme Fark Yaratıyor

Ayak Bakımı İçin her evde bulunan iki temel malzemeyi kullanarak harikalar yaratabileceğinizi biliyor musunuz? Pahalı markaların ürünleri, losyonlar, kremler, peelingler Ayak Bakımı İçin satılan pek çok kozmetik ürün bir yana, mutfağınızda bulunan bu iki ürün ile ayaklarınıza bakım yapabilirsiniz.

Ayak Bakımı İçin

Ayak Bakımı Evde Nasıl Yapılır?

Ayak Bakımı İçin 1 litre süt ve 3 yemek kaşığı karbonat kullanacağınız kolay bulunabilir malzemeler arasında yer alıyor. Peki bunu nasıl uygulayacağız? 1 litre sütü derin bir tencerede ısıtın fakat kaynamasına izin vermeyin. Isınmış sütün içine karbonatı ekleyin, karıştırın ve bir leğene dökün.

Ayak Bakımı İçin

Hazırladığınız ılık karışımın içinde ayaklarınızı bekletin. 10 dakika kadar ayaklarınızı süt banyosu içinde bekletin. 10 dakika sonrasında ayaklarınızı yine ılık su ile durulayarak, kurulayın. Bu ayaklarınıza nem ve yumuşaklık kazandırıp, dinlendirecek bir karışım. Bu süt banyosu karışımı Ayak Bakımı İçin kesinlikle uygulayabileceğiniz maliyetsiz bir yöntem.

Loading Facebook Comments ...

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir