Avatar 2 Vizyon Tarihi Açıklandı

Avatar 2 Vizyon Tarihi Açıklandı uzun zamandır Avatar 1’i beğenen görsel şölen meraklılar Avatar 2‘yi bekliyordu. Ve en sonunda Avatar 2 Vizyon Tarihi Ne Zaman? sorusuna cevap geldi.

Avatar 2 Vizyon Tarihi

Avatar 2 Vizyon Tarihi Açıklandı

Dünyada geniş bir izleyici kitlesine ulaşmış ve üç boyutlu film görsel efektleri, capcanlı renklerle bezenmiş bir dünyayı izleyicilere sunarak, kısa bir zamanda fazlasıyla beğeni almayı başarmıştı. Avatar Karakterleri üzerine oyuncaklar hatta çok gerçekçi Oyuncak Avatar Bebekler bile üretilmişti.

Uzun süredir Avatar Filminin 2. Filmi gelip gelmeyeceği ve filmin seri olarak devam edip, etmeyeceği izleyicilerin merak konusuydu. James Cameron‘ un yaptığı bir açıklamada “”Daha iyi araçlarla, daha iyi çalışma alanlarıyla, yüksek görüntü kalitesiyle çalışmak için uğraşıyoruz. 3 boyut teknolojisinden yararlanacağız ancak daha parlak bir yansıtma tekniğine ulaşmak istiyoruz ve öyle görünüyor ki bu gerçekleşecek. Yani, gözlüksüz izlenecek bir Avatar filmi, hayal değil.” şeklindeydi.

Avatar 2 Vizyon Tarihi

Bu üç boyut teknolojisine göre, izleyiciler gözlük kullanmayacak fakat efektleri de en gerçekçi haliyle izleyebilecek.

Eğer tahminler doğruysa ve James Cameron Avatar istediği teknik yeterliliğe sahip olabilirse, Avatar 2 hem 21 Aralık 2017’de vizyona girecek hem de büyük bir görsel başarıyla karşımızda olacak. Şimdilik doğrulanmış olmayan bu yeni Avatar Filmi hakkında daha öğrenecek çok şeyimiz olduğu kesin. Avatar 2 Sinemalarda olacağı günü henüz beklemeye devam edeceğiz gibi…

Loading Facebook Comments ...

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir