Altın Elbiseli Adam Lakaplı Ünlü Motosikletçi Hayatını Kaybetti

Altın Elbiseli Adam Lakaplı Ünlü Motosikletçi Hayatını Kaybetti model araç uzmanı ve ünlü motosikletçi Altın Elbiseli Adam lakaplı Barkın Bayoğlu, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü‘nde sabaha karşı motosikletiyle kaza yaparak hayatını kaybetti.

Altın Elbiseli Adam Lakaplı Ünlü Motosikletçi Hayatını Kaybetti

Altın Elbiseli Adam Lakaplı Ünlü Motosikletçi Hayatını Kaybetti

Bayoğlu kaza esnasında çarptığı emlak danışmanı Buğra Erdem de olay yerinde yaşamını yitirdi.

Saat 02.00 sıralarında meydana gelen kazada emlak danışmanı ve broker Buğra Erdem, eşiyle birlikte 34 FV 8512 plakalı otomobiliyle 15 Temmuz Şehitler Köprüsü‘nde Anadolu yönüne giderken köprü girişine gelmeden otomobilini durdurdu.

İddiaya göre; otomobili durdurup, dörtlüleri yaktı eşiyle tartışmaya başladı. Daha sonra öfkeli bir şekilde aşağı indi. Karşı şeride geçti.

Bu sırada Avrupa çıkışı istikametine ilerleyen Barkın Bayoğlu, kullandığı 34 UR 8430 plakalı motosiklet ile hızla Erdem’e çarptı. Erdem olay yerinde öldü. Çarpmanın etkisiyle savrulan ve ağır yaralanan Bayoğlu hemen Haydarpaşa Numune Hastanesine kaldırıldı ancak kurtarılamadı. Soruşturmanın ise devam ettiği bildirildi.

Trafikde yapılan ihmalkar davranışlar ve hatalar kendilerinin olduğu kadar başka insanlarında hayatlarını tehlikeye atmaya ve ellerinden almaya devam ediyor. Gerçekten çok üzücü…

Loading Facebook Comments ...

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir